אתם

חברי האהובים, שעת בוקר מוקדמת ביותר. פתחתי עין ואז עוד אחת. מצאתי את עצמי חושבת עליכם אהובים. אלו שקוראים את מילותי, אלו שמוצאים נחמה, עידוד או סתם רגע של נחת משטף המילים שנובע מתוכי כשאני יושבת לכתוב לכם.
לאט לאט אני מתחילה לפגוש בכם, להכיר אתכם, אנשים מופלאים שכמותכם, בזמן שמי מכם פונה אלי ומציג את עצמו. אני כל כך שמחה לפגוש פנים מול פנים נשמות אחיות, כל כך יפיפיות. בתוך מודעותי הנוכחות שלכם קיימת אם כי ערטילאית היא, ללא פנים, שם או מילים. רק נוכחות נפלאה שאני חשה. דעו שאני שמחה כל פעם מחדש כשאני פוגשת באמת את הקיום שלכם כאן. כשאני מביטה בעיניים בורקות כמות שלי, כשאני שומעת את המילים שמחשבתיכם מפיקה, כשאני פוגשת ברגש שהוא חלק ממי שאתם.
אני מוצאת את עצמי נפעמת לנוכח היופי הקורן מתוככם, הפשטות, הבהירות, האהבה הגדולה הזאת שהיא חלק ממי שהינכם.
אהובים, הגיע הזמן שתצאו מאלמוניותכם, אני רוצה לפגוש בכם, בכולכם.
יודעת אני שכפי שהינכם שואבים הנאה ממילותי גם אני אשאב הנאה מעצם הידיעה הברורה שיש עוד אנשים, נשמות מרהיבות, שרוצות להרעיף מטובן על אחרים כמוני.
אני כותבת לכל אחד ואחת מכן אהובים ואהובות, כוון שזה זמן חשוב בו רבים מאיתנו נמצאים בתהיות לגמרי היעוד שלנו, לגבי איך מתמודדים עם האתגרים הרבים… כל כך הרבה שאלות מלוות אותנו במסענו ובזמן הזה נדמה שהאתגרים גדולים מאי פעם.
אהובים שלי, כן, אני רואה כל אחד ואחת מכן כאהובים שלי, יקרים לליבי כל כך, גם באלמוניותכם, אני פונה אליכם בבקשה לגלות את פניכם, לצעוד מאחורי הקלעים לחזית הבמה ולהציג את עצמכם.
לכולכם אנשים מופלאים יש מתנות רבות לחלוק עם האחרים. כולכם בעלי יכולות, לא סתם הינכם, היננו כאן בתקופה זו. זו בחירה.
כל אחד מאיתנו נושא תדר שהינו חיוני להרמת המודעות, חיוני ליצירה הזו שהינה כדור הארץ כפי שהוא היום.
יהיו כאלה שימצאו דברים רבים להגיד על כדור הארץ שלנו היום, גם אני באנושיותי מוצאת את עצמי לפעמים מביעה צער על דבר כזה או אחר.. אך אני יודעת בבהירות שכל אחד ואחת מאיתנו הינו בעל חשיבות עליונה.
אני יודעת… רבים יטענו שאינם בעלי חשיבות, שאינם רואים את חשיבותם לעשיה הזאת. יכולה אני להבטיח לכל אחת ואחד מכם שביכולתי להציג בפניכם את מתנותיכם אם רק תאפשרו לי. כוון שלכולכם תרומה למה שקורה כאן עכשיו.
בזמן הזה הנכם מתבקשים לקחת את עוצמתכם בידיכם ולהתחיל ליצור את מה שבליבכם. לשחרר את כל מה שמכביד עליכם, את מי שאוחז ברגליכם ומונע מכם לעוף. לשחרר את כל מה שאינו זורם יותר בחייכם, כל מה שמגביל את היצירתיות שלכם ואינו מאפשר לכם לפרוץ ולבטא את מי שהינכם במלואכם.
אהובים שלי, זה הזמן שלכם להראות את קיומכם. להפסיק להצטנע ולבטל את חשיבותכם במסע הזה שכולנו חלק ממנו. הינכם כל כך חשובים. כולכם, עד האחרון שבכם, אתם הכח המניע, ההשראה שגורמת לי לשבת ולכתוב. לשתף את עצמי, מחשבותי ורגשותי עמכם.
חשוב לי כל כך אהובים, שתדעו שאינכם לבד. אינכם לבד למרות שלעיתים נדמה שכך. אני יודעת שרבים מכם, כמוני ,מוקפים באנשים לעיתים זאת מרגישים לבד. זה נובע מעצם היותנו באמת לבד. אך לא לבד בכלל.
כן, החוויה שלנו היא שלנו בלבד, הדרך של כל אחד מאיתנו הינה ייחודית, דרך ההתבוננות על כל היש הזה שמקיף אותנו גם היא ייחודית וגם דרכי התקשורת שלנו ייחודיים. זה גורם לנו לחוש לעיתים מבודדים.
אהובים שלי, כולנו כאן כמסה אנושית נמצאים ביחד כדי ליצור שינוי ואנחנו יוצרים אותו לאט לאט… זה מתאפשר רק כשאתם מתבוננים בעצמכם ומתחילים להכיר במופלאותכם הרבה. רק שאתם מקבלים את מי שאתם, חסרי שלמות וכל כך אנושיים, והינכם מאפשרים לעצמכם לחבק את עצמכם באהבה רבה. זה מתאפשר כאשר אתם חושפים את יופיכם לאחרים, משתפים, מורידים הגנות, מגלים את יכולתכם להיות אוהבים ונדיבים כלפי עצמכם ואחרים בכל כך הרבה דרכים יצירתיות.
יש בזה המון כח אהובים. אני מבקשת מכם לקחת את העוצמה הזאת שכל כך הרבה זמן נתתם לאחרים, לתבוע אותה לעצמכם כפי שראוי שיהיה.
אני מזמינה אתכם לשיחה מופלאים. אני מזמינה אתכם לגלות את עצמכם. אני מצפה לרגע שתגידו "שלום… אני…. " כאן או בכל מקום אחר.
בטח חלקכם ישן בשעה מוקדמת זאת. אני יושבת בשלוות חדרי כשהחלונות פתוחים ובריזה נעימה וקרירה של בוקר יחד עם ציוצי ציפורים אורגים את חוויתי הרגעית.
כל כך הרבה יופי יש בעולם הזה. הינכם חלק כל כך חשוב בחוויתי, הינכם הסיבות לעצם קיומי כאן ועל כן אני אוהבת אתכם כל כך.
עוד בוקר.. בוקר יום ראשון.. עוד יום מופלא, שבוע מופלא, עוד שפע הזדמנויות ליצור ולשנות. אם הנכם מוצאים את עצמכם אומרים "אוף… יום ראשון היום… " משהו שם כנראה לא זורם בדיוק כפי שהוא צריך. החיים פשוטים ונעימים באמת. התעוררתם ליום חדש. זו עוד הזדמנות לשנות. אוהבת.

This entry was posted in הכתיבה שלי, מהרהורי ליבי.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*