צריך ורוצה

בוקר טוב חברים..

מתחילה לכתוב לכם ורואה את השעון 11:11. האין זו שעה מופלאה? 

כבר יומיים שאני בשוטטות בתוך עצמי יותר מהתבוננות החוצה ועל כן מחשבותי שמורות עימי. חשבתי לכתוב ואז חשבתי שבעצם לא.  פשוט זה לא הרגיש לי נכון.

יש רגעים כאלה שמה שרוצים לעשות מרגיש נכון והרבה רגעים שעושים מתוך מחוייבות.. מתוך "צריך". האם אתם מבחינים בין הדברים?

זה נכון שבחיינו יש גם מחוייבות. מה המאזן בחייכם בין מה שצריך לעשות לבין מה שהינכם רוצים לעשות?

למדתי לשים לב למילותיהם של אנשים מסביבי וגם למילותי שלי. הן מלמדות אותי מה הרגשות שלי ושל אחרים לגבי דברים.
זה מעניין כששמים לב למילים שאנחנו משתמשים בהן. זה כלי מצויין לשינוי מציאות.

יש לי חברה שאני מאוד אוהבת שלא יוצא לי להפגש איתה. כל פעם שהיא משוחחת איתי היא אומרת "אנחנו צריכות להיפגש" וזה גורם לי לצחוק ולהגיד.. "לא אנחנו לא. נפגש כשנרצה". כך זה..

אנחנו בוראים את המציאות שלנו במילים שאנחנו בוחרים להגות אם במודע וגם בחוסר מודעות. כי תמיד "תת המודע מקשיב" והוא ימצא עבורך את הדרך בה מילותיך יתגשמו.

כשאני שומעת את עצמי אומרת "צריכה" זה מדליק אצלי נורות אזהרה שאומרות "בדקי את מחשבתך לגבי זה". מה הרגש שעולה בך? מה צריך להשתנות בהתייחסות שלי כדי שזה יהיה מהנה ומענג יותר? לפעמים שינוי בהתייחסות יוצר חוויה מפתיעה שלא צפיתי.

לפעמים יש לנו מחשבה על משהו ש"צריך" לעשותו.. וזה משהו שיוצר בתוכנו תחושה שלא בא לנו ואנחנו מתחילים להתלונן מול עצמנו.. ואז לסביבתנו.. ובסוף אנחנו גם עושים כי היינו חייבים רק שעד שהגענו לרגע העשיה כל כך התלוננו .. שאנחנו רווים באנרגיה השלילית של מחשבתנו.. ולרוב דברים טובים לא יצאו מזה.

אז הבוקר אני מציעה לכם לבחון את מילותיכם והתייחסותכם לדברים שעליכם לעשות. מתי זה צריך ומתי זה רוצה.. ואם זה צריך..איך אפשר לשנות משהו בחשיבה כדי שזה יהפך לרוצה.

יודעת שאולי לחלקכם זה ישמע משונה.. ואולי יהיו אנשים שיגידו שזה לעשות מניפולציה לעצמך… אך למי אכפת באמת אם החוויות נהפכות לחיוביות הרבה יותר?

בוקר יום שני… יום מופלא בהחלט שכל רגע בו מלא בהזדמנויות חדשות לשינוי.

אוהבת.

This entry was posted in הכתיבה שלי, מהרהורי ליבי.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*