דשא רטוב

אחד הדברים שגיליתי הבוקר זה שאני אוהבת לשכב על הדשא הרטוב בטל הלילה ולהרגיש את אנרגית האדמה והדשא מתחתי. הבגדים שלי נרטבים אך זה כיף גדול.

יש דברים שרוב האנשים לא יעשו ואני כן. כנראה זה הצד הילדי שבי. זה שאוהב ללכת בגשם בלי מטריה ולקטוף פרחי בר.

מאז שחזרתי להתאמן אני עושה כן. יום אחרי יום. מסיימת את הליכתי בפארק במתיחות על הדשא הרטוב ואז מגיע הרגע הכיפי באמת. אני נשכבת על שמיכת הלחות המרעננת הזאת.. נותנת לכל מודעותי להתחבר לפשטות שברגע הזה בו הדשא הרטוב מדגדג את עורי ומרטיבאת בגדי. גם שערותי מתחברות לדשא וראשי מקבל את האנרגיה המופלאה הזאת. פורסת את ידי וכפות ידי לקבל כמה שיותר מזה.

בפעם הראשונה שעשיתי כן זוכרת את עצמי מתבוננת היטב.. מחפשת מקום בו אין קיני נמלים. מאז אני פשוט נשכבת על הרטוב הרענן הזה וסופגת לתוכי את האנרגיה של הצמיחה והשפע שהאדמה מביאה.

מדי פעם מתגנבים לתוכי רעשים שמוחי מסנן רוב הזמן.. אנשים.. מכוניות רחוקות.. אך בעיקר אני מוקפת בציוץ ציפורים קולניות. כל כך הרבה ציפורים וכל כך הרבה ציוצים שונים שאפשר להשאב לזה ורק לזה.

זה בוקר משובח. אמנם יהיו כאלה שיגידו.. אוף יום ראשון.. אך יום ראשון זה היום בו טמונה האנרגיה של כל השבוע. כל האפשרויות שעוד לא התגלמו. כמו בגרעין פרי המכיל את הפוטנציאל של העץ כולו.

המלצתי לכם להתחיל את היום הזה והשבוע הזה עם הגישה והרגש הנכון. חושו את ההתלהבות והשמחה בעת שאתם מתחילים להתעורר.. מתארגנים ליום הזה. אם אתם עוברים ליד המראה חייכו לעצמכם בהנאה. כי היום הזה יהיה בדיוק מה שתחליטו שהוא יהיה. זה רק עניין של מודעות והחלטה. החליטו שהיום הזה הולך להיות נפלא ופורה ומהנה במיוחד.

גם אם קמתם חסרי התלהבות או מודאגים מסיבות כאלה או אחרות ביכולתכם לשנות את זה. ביכולתכם לשנות את כל מה שתחליטו לשנות רק מעצם שינוי מחשבתכם לחיובית, שמחה וזורמת.

לא אחת בחיי עמדתי בפני אתגרים שהשפיעו על דרך התעוררותי בבוקר אך שבתי והזכרתי לעצמי כל הזמן שגם אם אינני יודעת איך לשנות את שאני רוצה לשנות, אני יכולה להיות חיובית, בידיעה שלמה שאקבל את הידע שאני רוצה בו, ברגע הנכון וכך היה שוב ושוב.

כל האתגרים כולם הם הזדמנות לצמיחה ויציאה מתוך עצמנו.. הזדמנות לשחרר יכולת חדשה הגלומה בפוטנציאל שבנו . יכולת שמחכה שנפרוץ את עצמנו כדי שנוכל להכיל משהו חדש שלא ידענו על קיומו קודם.

מחייכת אליכם הבוקר אנשים יקרים. דעו שברמה גבוהה יותר אינכם לבד אף פעם. כולכם אהובים ביותר ובוראים מופלאים.

חייכו אל עצמכם הבוקר והתחילו את שארית חייכם שמתחילה הרגע בשמחה פנימית והתלהבות הראויה לכל רגע ורגע של הקיום שלנו. עשו כן וראו מה יקרה. אני כבר יודעת.

בוקר טוב. 

This entry was posted in הכתיבה שלי, מהרהורי ליבי.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*