אהבה

קראתי משהו בנושא אהבה ופתאום ממש התחשק לי לכתוב על זה.

אהבה זה הנושא החם אצלי כרגע. אני חווה אותו בכל רגע ורגע.

מחשבתי נסובה סביב ההתעסקות של אנשים באהבה.. בפחדים וכאבים שקשורים באהבה. נדמה שהרבה אנשים מרגישים חסרים או כואבים.

החוויה שלי היא משהו אחר. אני מוצאת בלי סוף אהבה בכל מקום… זו לא אהבה של פוצי מוצי בהכרח.. זו פשוט הרגשה שהלב נפתח באמת למול אנשים ואוהד אותם כפי שהם.

מצאתי שפתאום אני ממש אוהבת את השכנים שלי.. אוהבת את האיש בסופר שעוזר לי.. אוהבת את האנשים שאני מדברת איתם אם פנים מול פנים או אנשים שאני מדברת איתם בדרכים אחרות. ואני רואה אנשים אוהבים בכל מקום.

אני מוצפת בקסם שכזה ואני מלאת פליאה והתרגשות.

אולי זו הדרך שאני מסתכלת על העולם שפתאום אני רואה אהבה בכל מקום… אך זה מרגש אותי.

הנצוץ הזה שמביטים בעיניים של מישהו אחר.. עם חיוך.. ניצוץ של הכרה והבנה.. וההרגשה "אני אוהב את הבינאדם הזה.." קורה לי כל הזמן. 🙂

אולי אי אפשר לומר לאנשים את המשפט הזה. הרבה אנשים עדיין נמצאים במחשבות רומנטיות על אהבה. אומרת וצוחקת בליבי.. האם זה פחד לא להגיד לאנשים שאני אוהבת כשאני פשוט אוהבת אותם? שלא חלילה יתנו לזה פרשנות? 🙂

אולי זה הרגע שלי לשחרר את האחריות ממעשיהם של אנשים אחרים. אני מרגישה צורך לחלוק את האהבה שאני חשה.. ושכל אחד יקח את זה למקום שלו. זה לא שלי להתעסק עם הפרשנות שיתנו לזה.

כן אני אוהבת.. כן אני רואה אהבה בכל מקום שאני מסתכלת.. ואני רואה גם אנשים שעוד לא עשו את הצעד לפתוח את ליבם לחלוטין ללא פחד. יכולה להבין שזה מפחיד. לאהוב אומר להיות פגיע.. אומר לתת את מה שיש בך בלי להתחשבן וכן, אולי דברים יקרו בדרך אחרת.

ואני תוהה מי יעז לעשות את הצעד בתוך עצמו, להניח לאמונות ישנות וכאבים ישנים.. ופשוט יהיה מוכן לאמץ את האנרגיה המופלאה הזאת שאופפת אותנו.

רואים את זה רק כשמרפים באמת מכל הישן ומרשים ללב להפתח לחלוטין.

אני אוהבת. אני מרגישה בזה בכל ליבי. אוהבת אנשים.. גם כאלה שלא רוצה לידי כרגע.. אוהבת את החיים האלו.. אוהבת את המתנות המופלאות שהם מביאים.. אוהבת את היופי הזה שאני עטופה בו וניבט אלי מכל פינה. אני פשוט אוהבת את החוויה האנושית שלי.

מחייכת אליכם.. האם תרשו לעצמכם לפתוח את ליבכם אפילו לרגע קט מול מישהו?

אני עושה את זה כל הזמן ונעים לי.

אוהבת.

This entry was posted in הכתיבה שלי, מהרהורי ליבי.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*