אנשים

עברה מחשבה בראשי כשרק פתחתי את עיני. "בוקר". אז הסתכלתי לעבר החלון עיני מגששות אחרי סימני הבוקר.. אך העלטה גדולה מסימני התעוררות היום.

אוהבת את השעות האלה של השקט. נדמה שלא רק האנשים נמים אלא העולם כולו. זה כך לפחות עד שאני פותחת מחשב ואז מגלה שאנשים בצד השני של העולם בשיא הערנות שלהם.

נזכרתי בסיפור מצחיק של בחור ניוזילנדי שאמר שיש אנשים שחושבים שאפשר לבקש ממנו את תוצאות הלוטו כוון שהוא מקדים מבחינת שעות….

כשאדם חי בעולמו מבלי לשוחח עם אנשים במקומות אחרים זה כנראה מרגיש אחרת. אני מודעת לזמנים במקומות שונים בעולם. עכשיו ערב בארהב.. ואחהצ בניו זילנד.. לילה באירופה..

יוצא לי לאחרונה לשוחח עם אנשים רבים מסביב לעולם. זו חויה מעניינת. מסתבר שיש הרבה בורות לגבי אורח החיים שלנו כאן. לפעמים אני תחת הרושם שאנשים חושבים שאנחנו רק חול וחול וגמלים.

הופתעתי כמה יהודים או יהודים למחצה פגשתי… וכמה הם גאים בהיותם כאלה גם אם אינם בארץ. כשאני אומרת אני מישראל יש אנשים שפשוט מגיבים בשמחה.

חושבת על אנשים.. לא משנה היכן הם.. כולם אנושיים כל כך.. כשמצליחים לעבור את משוכת ההבדלים התרבותיים.. זה מרתק. זה כמו לגלות עולמות חדשים.

לפעמים אני מרגישה כמו שגרירה… ואני גאה להיות כזאת.

בוקר טוב. 💖

This entry was posted in הכתיבה שלי, מהרהורי ליבי.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*