ניסוי עצמי

התעוררתי הבוקר במצב אפוף למדי. נדירים הבקרים שמתעוררת אחרי שעות רבות של שינה ומאור הבוקר. הרגיל זה בין 3 ל 5 שעות גג והתעוררות הרבה לפני הזריחה.

הלילה קמתי אחרי 8 שעות.. קצת תמוה. גם לא התכוונתי לכתוב והינה אני כותבת. אולי משהו השתלט עלי.😁

אך מאחר ואני כותבת אני חייבת לשתף את מה שעבר לי בראש רגע לפני שהתחלתי. אולי זו הסיבה שהתחלתי לכתוב. אינני יודעת.

במחשבתי עבר wim hof . אדם ששבר כמה שיאי גינס בהקשר לשהות בקור קיצוני.

נתקלתי בשם שלו כשהתחלתי לחקור נושא שנקרא api genetics.. וביו האקינג.

חשבתי הבוקר לתרגל את תרגילי הנשימה שלו. השיטה שלו משנה את הכימיה בגוף וזה די מרתק. בפעם הראשונה שתרגלתי את שיטת הנשימה שלו הופתעתי שאחרי פחות מחמש דקות תרגול הצלחתי לעצור את הנשימה לדקה חמישים והרגשתי רוגע ושלווה. החוויה היתה יוצאת דופן.
ככל שמתרגלים משפרים את היכולת והתחושה בגוף היא לגמרי וואו.

לא אחפור לכם מה השיטה שלו עושה.. לפעמים אני חופרת. אני בעד להזיז את התחת וללמוד לבד. זה מרתק..זה כל מה שאומר.

לפעמים אני מספרת באריכות על דברים שאני מגלה אך למדתי עם הזמן שהרבה מהאנשים מעדיפים לא להתעמק.. לחפש פתרונות לכל מיני דברים.. לחקור. זה כנראה לגמרי שלי. הרצון לדעת עוד, לחוות ולנסות על עצמי מה כן ומה לא. יש בי ספקנות שאוהבת לחטט.. להצליב מידע.. ואם זה משהו שיש לו נגיעה אישית במשהו שיש לי בו עניין.. לפעמים גם אנסה על עצמי.

מצחיקים הדברים שניסיתי על עצמי. משום מה אין בי פחד להיות שפן נסיונות של עצמי. זה אפילו שווה את זה.

הדבר שקפץ למחשבתי עכשיו היה משהו שאמר לי פעם מישהו בחנות מטפלים.. שהוא שמע שאפשר לשתות חימר ירוק. זו היתה הערה במסגרת שיחה סתמית.. ולא נאמר כהמלצה חלילה. חימר ירוק מגיע באבקה ויש לו תכונות של סופח נוזלים. זוכרת את עצמי מגיעה הביתה ומתחילה לחפש חומרים באתרים באנגלית. לצערי המידע באתרים ישראליים לרוב לוקה בחסר.

השתמשתי בחימר לעיתים קרובות אך מעולם לא חשבתי לשתות אותו.

עיקר השימושים בו היו למסכות פנים.. ספיחת רעלים מהעור במקרה של עקיצות ודלקות ואפילו הגדלתי לעשות ממנו משחת שיניים שהיתה הרבה יותר אפקטיבית ממשחה רגילה. אך מעולם לא שתיתי.

כשנברתי וחיפשתי מידע מדעי ואחר, בין כל הדברים שקראתי זוכרת שראיתי סרט טבע בו בעלי חיים וציפורים באים לשתות בוץ ממאגר מים מסויים. החוקרים גילו שבבוץ הספציפי ההוא יש מינרלים וחומרים שתומכים בבריאות החיות.

אז החלטתי לנסות את הבוץ הירוק.. וזה לא משהו שאמליץ למישהו לעשות. אני ניסיתי על עצמי כי הייתי סקרנית. לא עשיתי את זה לאורך זמן. רק אולי שלוש פעמים בבקרים כך שאין לי מושג מה ההשלכות של זה לטווח ארוך. אך לא מתתי מזה. 😁 מה שקראתי על חימר ירוק שכנע אותי שזה בסדר לנסות. כמובן החימר שהשתמשתי בו היה מהאיכות הטובה ביותר. יש כל מיני רמות מכל מיני מקורות.

יש אנשים שהרפתקנים בדברים מסויימים.. אני אוהבת לנסות דברים על הגוף שלי בכדי להביא אותו לבריאות מיטבית.

עכשיו אני הולכת לשחרר את השיתוף הזה ממחשבתי. ארוחת הבוקר קוראת לי.

בוקר טוב. 💖

This entry was posted in הכתיבה שלי, מהרהורי ליבי.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*