אודותי

משעשעת אותי העובדה שלעיתים יש לי הרבה מה לומר עד שאנשים מייחלים לקצת שקט, אך כשאני נדרשת לכתוב על עצמי, אני מוצאת את עצמי בוהה  במסך, כותבת שורות שהן אמירות נבובות ומוחקת.. שוב ושוב.

אולי אין זה מקצועי לחלוק עם אחרים את מחשבותיי הפרטיות, ובהחלט אין זה מקובל, אבל זו היא דרכי ועל כן אני מוצאת את עצמי חוזרת למקום מבטחים, למחשבה שלי, כדי שאוכל לכתוב לכם הגולשים באתר מי זו מיכל צורף.

כשאני בוחנת את חיי אחורה, דבר אחד מאפיין את העשייה שלי לאורך השנים והוא יצירה. ולכן בהגדרה הפרטית שלי, אני לפני הכול יוצרת.

יצירה היא מילה שניתן להגדירה בדרכים רבות אבל כפי שאני מבינה אותה היא היכולת להתחבר פנימה לתוך עצמך, לחקור, לגלות, לשנות ולהמציא מחדש. יצירה היא הדרך בה המחשבה זורמת והדרך בה אנחנו מתקשרים עם העולם שמחוצה לנו.

לעיתים קרובות מצאתי את עצמי תוהה לגבי היצירתיות של אחרים בהשוואה לעצמי, עולם המחשבה והרגש המאפיין את הסובבים אותי, בעיקר בשל הדרך שלי לחוות את הרגע הזה.

במהלך השנים תוך כדי בחינה המדוקדקת של מי אני, מצאתי דרכים שונות לבטא את עולמי הפנימי, כדי לתת מימוש פיזי לאותם הלכי רוח ומחשבה שעברתי.

מצאתי את עצמי מציירת, כותבת, מצלמת ואף מטפלת. צילום בשבילי הוא היכולת המופלאה לחלוק עם אחרים את הדברים שתופסים את תשומת ליבי ואת העונג בחוויית ההתבוננות שמעבר למילים.

לעיתים המרקם, הצבע ודרך נפילת האור גורמים להתפעלותי מחפצים דוממים או מנוף בשעה מופלאה, אבל יותר מזה ובאופן מוחלט אני מוצאת את עצמי מתחברת ליופי הייחודי ולעניין שאנשים יוצרים בי.

יהיו כאלה שיחלקו עלי בהגדרת המושג יופי, אך בעיני יופי בא לידי ביטוי עם היכולת לראות מי האדם שעומד לפניך, לחוש אותו ואת המתנות המופלאות שהוא מביא בעצם היותו הוא עצמו.

העניין האישי שיש לי באנשים הינו עמוק ולכן, היצירה מעבר לביטויים החזותיים שלה, הביאה אותי להתחבר לעולם הטיפול בדרכים לא מילוליות בחלקן וחווייתיות ללא ספק. מסעם של אנשים שזור במסעי שלי והלמידה הינה אינסופית.

אתם מוזמנים לקחת חלק בחוויה.

באהבה ושמחה

מיכל צורף.

 

יוצרת ♦ צלמת ♦ מטפלת באנרגיה, קערות טיבטיות והומוריקה

 

NLP Practitioner – טיפול והנחיה בשיטת הNLP – יוסי קדמי

צילום קולינארי – סטודיו דרור כץ

צילום סטודיו מקצועי – סטודיו גברא

הומוריקה – "מירב" בי"ס לרפואה אלטרנטיבית